CO BY DÍTĚ MĚLO UMĚT PŘED NÁSTUPEM DO MŠ
underline

Co děti potřebují do MŠ

Každé dítě má v šatně svou skříňku se značkou, ve které potřebuje mít:

• přezůvky do třídy (s pevnou patou, určitě ne pantofle)

• pohodlné oblečení do třídy, které nebude dětem bránit pustit se do aktivit s nejrůznějším materiálem :)

• oblečení na zahradu - dle aktuálního počasí, včetně pokrývky hlavy, vhodné obuvi na sportování

• náhradní oblečení všeho druhu, včetně spodního prádla
    ("Kdo je připraven, není překvapen")

• pláštěnku (ideálně, když jedna stále zůstává v MŠ)

• holínky

• pyžamo pro děti, které zůstávají po obědě ve školce (1x za 2 týdny vracíme na vyprání)

• Umělohmotný či keramický hrneček na pitný režim ve třídě (během celého dne je k dispozici voda a další druh nápoje)

•

Prosíme rodiče, aby zvážili výběr oblečení. Přimlouváme se za oblečení s jednoduchým oblékáním, zapínáním, stejně tak za oblečení, které může podlehnout nejrůznějším barvám při výtvarných a jiných aktivitách. Pobyt na zahradě je časem velkých dobrodružství, hry v trávě, na pískovišti jsou skutečným lákadlem - pojďme je dětem dopřát bez obavy zašpinění značkového oblečení.

Děkujeme za spolupráci!